Oferta

 

Ochrona fizyczna:

Dzięki odpowiednio dobranym, przeszkolonym, umundurowanym i wyposażonym pracownikom Agencji Ochrony VEGA SECURITY Sp. z o.o. możemy dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Ochrona osobista:

Do tego typu zadań kierujemy wyłącznie doświadczonych, licencjonowanych specjalistów w dziedzinie ochrony.  Ich wiedza, dyskrecja i aparycja sprawiają, że każdy może poczuć się bezpieczny.

Systemy zabezpieczeń elektronicznych:

Wykonujemy  i serwisujemy profesjonalne systemy alarmowe i kontroli dostępu. Nasi licencjonowani technicy posiadają odpowiedni sprzęt i doświadczenie, by sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów.

Konwojowanie:

Konwojujemy wartości pieniężne i cenne przedmioty na terenie całego kraju. Umożliwiają nam to zgrane i doświadczone zespoły konwojentów oraz odpowiednie wyposażenie tj: pojazdy specjalistyczne, pojazdy wsparcia, kodowana łączność bezprzewodowa, monitoring GPS, bezpieczne walizki i wiele innych.

Ochrona imprez masowych:

Zajmujemy się kompleksową ochroną imprez masowych, jak również przygotowujemy dla Państwa wszelką dokumentację potrzebną do organizacji takiej imprezy. Możemy również na Państwa zlecenie uzgadniać plany ochrony imprez z właściwymi organami Policji.


© copyright vegasecurity.pl 2013